До уваги суб’єктів звернення!

UvagaЗ 01 серпня 2020 року змінено графік роботи ЦНАПу!

На виконання рішення Уманської міської ради від 31 липня 2020 року № 5.5-81/7, змінено графік прийому суб’єктів звернення Центру надання адміністративних послуг

Увага!

UvagaВпровадження оновленого програмного забезпечення Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань

З 05 по 16 серпня 2020 року відбуватиметься впровадження в промислову експлуатацію оновленого програмного забезпечення Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

Шановні уманчани!

Змінено графік роботи ЦНАПу!graf

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 25.06.2020 року №522 відновлено роботу Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Уманської міської ради у звичайному режимі.
Прийом суб’єктів звернень у ЦНАПі здійснюється за таким графіком:
понеділок, вівторок, четвер, п’ятниця з 08:00 до 15:00 год.
середа з 13:00 до 20:00 год.
Просимо обов’язково приходити на прийом в захисних масках та дотримуватись протиепідемічних заходів!
Бережіть себе і будьте здорові!

ЦНАП Черкащини надаватумуть послугу ID-14

1602Отримання паспорта громадянина України та реєстраційного номеру облікової картки платника податків (ідентифікаційного коду) наразі є окремими процедурами. Це означає, що підліткам та їхнім батькам потрібно двічі збирати документи, приходити і до підрозділу Державної міграційної служби чи ЦНАП

Послуга "єМалятко" стала доступною у відділах ДРАЦС Черкас, Умані та Золотоноші

1562З метою створення сприятливих умов для реалізації прав дитини у 2020 році в Україні стартував експериментальний проєкт під назвою «єМалятко».

Лише на підставі однієї заяви батьки новонародженої дитини

Продовжити

Держгеокадастр оновив Публічну кадастрову карту новими інформаційними шарами

1542Держгеокадастр доповнив Публічну кадастрову карту новими інформаційними шарами: «Об’єкти Укренерго» та «Об’єкти Обленерго».

Продовжити

Держгеокадастр спрощує процедуру надання адміністративної послуги «Видача витягу з Державного реєстру сертифікованих інженерів-землевпорядників»

iber 2020 03 16 16 36 25 avaЗавдяки впровадженню такого функціоналу користувачі отримують можливість формувати витяги із Державного реєстру сертифікованих інженерів-землевпорядників в автоматичному режимі.

Продовжити

В Україні з'явився новий сервіс, який спрощує процедуру розмитнення автомобілів

image001Українська митниця запускає послугу онлайн-розмитнення легкових автомобілів. Відповідна послуга «ввезення легкового автомобіля» з'явилася в «Особистому кабінеті» на сайті Державної митної служби України.

Продовжити

В Україні запрацював застосунок "ДІЯ"

DIAЗастосунок державних послуг онлайн "Дія" став доступний для скачування, зараз у застосунку доступні водійське посвідчення та свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу.

Застосунок можно завантажити в App Store та Google Play.